Klompersteeg 19 - 3905 NA - Veenendaal 0318 – 515 400 info@garagegeurtsen.nl 0318 - 515 400

Gijs Geurtsen

Eigenaar

geurtsen@garagegeurtsen.nl

Willem Geurtsen

Eigenaar en inkoop

willem@garagegeurtsen.nl

Evert Jan Lagerweij

Receptie

info@garagegeurtsen.nl

Annemarie van Wijk

Receptie

annemarie@garagegeurtsen.nl

Martin Lagerweij

Verkoopadviseur

martin@garagegeurtsen.nl

Wilfred Kooiman

Verkoopadviseur

wilfred@garagegeurtsen.nl

Gerrit Geurtsen

Assistent verkoopmedewerker

Bart Geurtsen

Werkplaatschef

werkplaats@garagegeurtsen.nl

Ferdinand Kersseboom

Elektronica- en diagnosespecialist

ferdinand@garagegeurtsen.nl

Dirk Kampert

Monteur

Teunis Geurtsen

Monteur

Martin van de Zandschulp

Monteur

Evert Kampert

Monteur

Gerard van Beek

Monteur

Lennard van Beijnum

Monteur in opleiding

Anne Schouten

Monteur in opleiding

Werknemer Tim

Tim van Eenennaam

7zitter.nl

info@7zitter.nl

Lammert Flier

Reconditionering

placeholder foto gezicht

Piet van den Bosch

Chauffeur

placeholder foto gezicht

Ries Top

Chauffeur