0318 - 515 400

Klompersteeg 19 - 3905 NA - Veenendaal

Verkoop: verkoop@garagegeurtsen.nl - 0318 - 252 766

|

Werkplaats: info@garagegeurtsen.nl - 0318 – 515 400

Klompersteeg 19 - 3905 NA - Veenendaal 0318 – 515 400 info@garagegeurtsen.nl 0318 - 515 400
Gijs Geurtsen

Gijs Geurtsen

Eigenaar

geurtsen@garagegeurtsen.nl
Willem Geurtsen

Willem Geurtsen

Eigenaar en inkoop

willem@garagegeurtsen.nl
Bart Geurtsen

Bart Geurtsen

Aftersalesmanager

bart@garagegeurtsen.nl
Evertjan Lagerweij

Evert Jan Lagerweij

Allround manager

info@garagegeurtsen.nl
Martin Lagerweij

Martin Lagerweij

Verkoopadviseur

martin@garagegeurtsen.nl
Gerrit Geurtsen

Gerrit Geurtsen

Office manager

receptie@garagegeurtsen.nl

Willem de Haan

Verkoopadviseur

verkoop@garagegeurtsen.nl
placeholder foto gezicht

Joran Breunissen

Verkoopadviseur

joran@garagegeurtsen.nl
placeholder foto gezicht

Julian Warring

Verkoopadviseur

julian@garagegeurtsen.nl
Henri medewerker

Henri de Koning

Werkplaatschef

werkplaats@garagegeurtsen.nl
Ferdinand Kerseboom

Ferdinand Kersseboom

Elektronica- en diagnosespecialist

ferdinand@garagegeurtsen.nl
Dirk Kampert

Dirk Kampert

Monteur

Evert Kampert

Evert Kampert

Monteur

Gerard van Beek

Gerard van Beek

Monteur

Lennard van Beijnum

Lennard van Beijnum

Monteur in opleiding

Werknemer Tim

Tim van Eenennaam

7zitter.nl

info@7zitter.nl
placeholder foto gezicht

Piet van den Bosch

Chauffeur

placeholder foto gezicht

Ries Top

Chauffeur

placeholder foto gezicht

Carlinda Noordegraaf

Secretaresse

carlinda@garagegeurtsen.nl